Kim JESTEŚMY

Kobieta przy stole na produkcji

Nasz oddział jest unikalnym w skali kraju pracodawcą zatrudniającym osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Działamy czerpiąc z doświadczeń belgijskiego stowarzyszenia, którego podopieczni poprzez wykonywanie prostych prac takich jak pakowanie, etykietowanie i konfekcjonowanie uczestniczą w programie rehabilitacji poprzez pracę. Jesteśmy częścią dużego przedsiębiorstwa, co ułatwia nam ciągły rozwój świadczonych przez nas usług i doskonalenie procesów obsługi klienta.

Od rozpoczęcia działalności oddziału w roku 2000 zdobyliśmy wiele nowych doświadczeń, co zaowocowało jeszcze lepszą organizacją pracy, a co za tym idzie sprawną i szybką realizacją zleceń. Posiadamy wiele urządzeń ułatwiających profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac np. pakowarki do folii termokurczliwych, precyzyjne wagi, bandownice, przemysłowe niszczarki, zgrzewarki linowe, falcerkę i wiele innych. 

W naszym oddziale możemy stale doskonalić program rehabilitacji zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jako usługodawcy mieliśmy okazję współpracować między innymi z NOVOL Sp. z o.o., tesa SE, Afekt sp. z o. o., Robimy Prezenty Sp. z o.o., PROJEKT 11 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Brada Sp. z o.o.